Thure Dahlö oljemålning

Thure Dahlö oljemålning
Thure Dahlö oljemålning
Thure Dahlö oljemålning
Thure Dahlö oljemålning
Thure Dahlö oljemålning
Thure Dahlö oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

THURE DAHLÖ (1895-1970): "Blommor", signerad och daterad T Dahlö -65, olja på duk, ca 56x38 cm

430012

2016-12-22