Fernandez Arman etsning

Fernandez Arman etsning
Fernandez Arman etsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, född 1928): Les violins, signerad Arman, 12/100, etsning, 44x37 cm

430014

2016-12-22