Vas Wallåkra

Vas Wallåkra
Vas Wallåkra
Vas Wallåkra
Vas Wallåkra
Vas Wallåkra
Vas Wallåkra

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, saltglaserat stengods, Arthur Andersson, Wallåkra, signerad AWA, höjd 39,5 cm

Bruksslitage

430023

2016-12-22