Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, saltglaserat stengods, Arthur Andersson, Wallåkra, signerad AWA, höjd 39,5 cm
Bruksslitage
430023
2016-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här