Barbro Andersson serigrafi
2016-12-22
430031
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BARBRO ANDERSSON (född 1948): "Orkidé Japan", signerad och daterad Barbro Andersson 1998, serigrafi, ca 49x48 cm