Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SIGURD PERSSON (1914-2033): Utan titel, monogrammärkt SIGP3/70, patinerad metall på stensockel, total höjd ca 17 cm
430055
2016-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här