Sigurd Persson patinerad metall

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGURD PERSSON (1914-2033): Utan titel, monogrammärkt SIGP3/70, patinerad metall på stensockel, total höjd ca 17 cm

430055

2016-12-22