Pastejkniv, tumlare silver
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
DOSA, PASTEJKNIV, SKEDAR, SMÖRTAXAR, TUMLARE, silver, tumlaren Jan Eve Stengårds Silversmide Visby 1982, 18/1900-tal, totalvikt ca 340 g
Kuntoraportti
Slitage, gravyrer
430056
Päivämäärä:
2016-12-22