Pastejkniv, tumlare silver

Pastejkniv, tumlare silver
Pastejkniv, tumlare silver
Pastejkniv, tumlare silver
Pastejkniv, tumlare silver
Pastejkniv, tumlare silver
Pastejkniv, tumlare silver
Pastejkniv, tumlare silver
Pastejkniv, tumlare silver
Pastejkniv, tumlare silver
Pastejkniv, tumlare silver

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

DOSA, PASTEJKNIV, SKEDAR, SMÖRTAXAR, TUMLARE, silver, tumlaren Jan Eve Stengårds Silversmide Visby 1982, 18/1900-tal, totalvikt ca 340 g

Kuntoraportti

Slitage, gravyrer

430056

Päivämäärä:

2016-12-22