Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, "Ekerö", soffa, 1930-40-tal, syrabetsad furu, märkt undertill med ritningsnummer, höjd 82, längd 140 cm
Mindre skador
430057
2016-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här