Nordiska Kompaniet, "Ekerö", soffa

Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, "Ekerö", soffa, 1930-40-tal, syrabetsad furu, märkt undertill med ritningsnummer, höjd 82, längd 140 cm

Mindre skador

430057

2016-12-22