Torbjørn Afdal barskåp
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TORBJØRN AFDAL, Mellemstrands Trevareindustri, 1960-tal, barskåp "Times" i palisander, skiva i svart laminat, skivan kan slås upp och vila på de öppna dörrarna, inredning med lådor och flackställ, på hjultrissor i metall, höjd ca 91, 77x42 cm, CITES-intyg medföljer
Visst slitage, repor, nyckel medföljer ej
430064
2016-12-22