Torbjørn Afdal barskåp

Torbjørn Afdal barskåp
Torbjørn Afdal barskåp
Torbjørn Afdal barskåp
Torbjørn Afdal barskåp
Torbjørn Afdal barskåp
Torbjørn Afdal barskåp
Torbjørn Afdal barskåp
Torbjørn Afdal barskåp
Torbjørn Afdal barskåp
Torbjørn Afdal barskåp
Torbjørn Afdal barskåp
Torbjørn Afdal barskåp
Torbjørn Afdal barskåp
Torbjørn Afdal barskåp

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TORBJØRN AFDAL, Mellemstrands Trevareindustri, 1960-tal, barskåp "Times" i palisander, skiva i svart laminat, skivan kan slås upp och vila på de öppna dörrarna, inredning med lådor och flackställ, på hjultrissor i metall, höjd ca 91, 77x42 cm, CITES-intyg medföljer

Visst slitage, repor, nyckel medföljer ej

430064

2016-12-22