Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, palisander, 1960-tal, Danmark, rund modell med raka ben, höjd ca 55, diameter 120 cm, CITES-intyg medföljer
Bruksslitage
430065
2016-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här