Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL empire, 1800-talets första hälft, dekor i pastellage i form av bl a akantusblad och fleuroner, målad och förgylld, ca 80x39 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

430070

2016-12-25