Spegel nyrenässans

Spegel nyrenässans
Spegel nyrenässans

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, nyrenässans, 1800-talets slut, mahognyfanér, höjd ca 147, största berdd 82 cm

Ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage.

430071

2016-12-25