Stolar rokoko 1700-tal

Stolar rokoko 1700-tal
Stolar rokoko 1700-tal
Stolar rokoko 1700-tal
Stolar rokoko 1700-tal
Stolar rokoko 1700-tal
Stolar rokoko 1700-tal
Stolar rokoko 1700-tal
Stolar rokoko 1700-tal
Stolar rokoko 1700-tal
Stolar rokoko 1700-tal
Stolar rokoko 1700-tal
Stolar rokoko 1700-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 1 par, rokoko, 1700-tal, förgyllda, skuren dekor, sitthöjd ca 42 cm

Lagade, förstärkta, skador

430073

2017-01-02