Ljuskrona porslin

Ljuskrona porslin
Ljuskrona porslin
Ljuskrona porslin
Ljuskrona porslin
Ljuskrona porslin
Ljuskrona porslin

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, porslin, 1900-talets mitt, 6 löstagbara ljusarmar, dekor av blommor, löst hängande blomsterhängen, höjd ca 71, diameter 77 cm

Nagg

430074

2017-01-02