Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OLOF SAGER-NELSON (1868-1896): Landskap med hus, signerad Olof Nelson, olja på pannå, ca 21x39 cm
Hörn med nålskador
430079
2016-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här