Olof Sager Nelson oljemålning

Olof Sager Nelson oljemålning
Olof Sager Nelson oljemålning
Olof Sager Nelson oljemålning
Olof Sager Nelson oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OLOF SAGER-NELSON (1868-1896): Landskap med hus, signerad Olof Nelson, olja på pannå, ca 21x39 cm

Hörn med nålskador

430079

2016-12-22