Staffli

Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFLI, 1800-talets slut, med förvaring, höjd 63, 50x55 cm

löst lock, ytskador, fläckar

430082

2016-12-22