Vitrinskåp Louis XV-stil
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VITRINSKÅP, fanérat i jakaranda, dekorativa beslag i brons, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, välvt glas, hyllplan i glas, höjd ca 194, 126x60 cm, nyckel finns, CITES-intyg medföljer
Bruksslitage, vissa skador
430086
2016-12-22