Ewa-Marie Rundquist digital c-print

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EWA-MARIE RUNDQUIST (född 1958): "Nr 7", signerad och daterad a tergo 2008, 2/9, digital C-print, ca 50x35 cm

430088

2016-12-22