Plåtmynt

Plåtmynt
Plåtmynt
Plåtmynt
Plåtmynt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLÅTMYNT, Fredrik I, 1/2 daler stämplad FRS 1749, koppar, ca 10x10 cm

Slitage

430094

2016-12-22