Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PLÅTMYNT, Fredrik I, 1/2 daler stämplad FRS 1749, koppar, ca 10x10 cm
Slitage
430094
2016-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här