Staffli MABEF

Staffli MABEF
Staffli MABEF
Staffli MABEF
Staffli MABEF
Staffli MABEF
Staffli MABEF
Staffli MABEF
Staffli MABEF

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

STAFFLI, 1900-talets andra hälft, bok, märkt MABEF Italy, medföljande armatur

Bruksslitage

430100

2016-12-22