Byrå sengustaviansk stil
2016-12-22
430110
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, sengustaviansk stil, med stenskiva, 1900-tal, efter förlag av Haupt, beslag i mässing, fanérad i jakaranda med flera träslag, höjd 80, 94x53 cm, CITES-intyg medföljer
Bruksslitage