Byrå sengustaviansk stil

Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, sengustaviansk stil, med stenskiva, 1900-tal, efter förlag av Haupt, beslag i mässing, fanérad i jakaranda med flera träslag, höjd 80, 94x53 cm, CITES-intyg medföljer

Bruksslitage

430110

2016-12-22