Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JEAN DUBUFFET (1901-1985): ´´La plum de Chapeau´´, signerad och daterad J.Debuffet -53, numrerad 10/10, litografi, ca 55x35 cm
Gullnad
430120
2016-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här