Jean Dubuffet

Jean Dubuffet
Jean Dubuffet

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JEAN DUBUFFET (1901-1985): ´´La plum de Chapeau´´, signerad och daterad J.Debuffet -53, numrerad 10/10, litografi, ca 55x35 cm

Gullnad

430120

2016-12-28