Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad och numrerad 19/100, färgetsning tryckt på japanpapper, 67x51 cm
430128
2016-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här