Roberto Matta komposition

Roberto Matta komposition
Roberto Matta komposition

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad och numrerad 19/100, färgetsning tryckt på japanpapper, 67x51 cm

430128

2016-12-22