Antonia Saura etsning

Antonia Saura etsning
Antonia Saura etsning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANTONIO SAURA (Spanien, 1930-2001): "Aurelia" ur Serie Novisaurias, 1969, signerad Saura, numrerad 19/50, akvatintetsning, ca 76x53 cm

430135

2016-12-22