Vinägerflaskor och plunta

Vinägerflaskor och plunta
Vinägerflaskor och plunta
Vinägerflaskor och plunta
Vinägerflaskor och plunta
Vinägerflaskor och plunta
Vinägerflaskor och plunta
Vinägerflaskor och plunta
Vinägerflaskor och plunta

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

VINÄGERFLASKOR, 2 st., PLUNTA, 17/1800-tal, plunta med propp i silver, höjd ca 9-22 cm

Nagg, delvis kompletterade proppar

430151

2016-12-22