Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
FILBUNKSSKÅLAR, 3+1 st, BONBONJÄR, PLUNTOR, 2 st, 1800-tal, bonbonjär i pressglas, höjd 5-21,5 cm
En plunta med missfärgningar, bonbonjär med fotringsnagg
430157
2016-12-22