Filbunksskålar bonbonjär och pluntor

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

FILBUNKSSKÅLAR, 3+1 st, BONBONJÄR, PLUNTOR, 2 st, 1800-tal, bonbonjär i pressglas, höjd 5-21,5 cm

En plunta med missfärgningar, bonbonjär med fotringsnagg

430157

2016-12-22