Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATSALSGRUPP, 5 dlr., mahogny, 1900-talets andra hälft, bestående av: bord, 4 stolar, stolsryggar i rotting, textilklädd sits på stolarna, 3 iläggsskivor, bordets diameter ca 110, iläggsskivornas bredd ca 55, stolarnas sitthöjd ca 45 cm
Rotting på en stol skadad, repor och slitage, omklädda stolssitsar
430162
2016-12-22