Matgrupp gustaviansk stil
Valmis
2016-12-22
430162
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
MATSALSGRUPP, 5 dlr., mahogny, 1900-talets andra hälft, bestående av: bord, 4 stolar, stolsryggar i rotting, textilklädd sits på stolarna, 3 iläggsskivor, bordets diameter ca 110, iläggsskivornas bredd ca 55, stolarnas sitthöjd ca 45 cm
Rotting på en stol skadad, repor och slitage, omklädda stolssitsar