Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSALSGRUPP, 5 dlr., mahogny, 1900-talets andra hälft, bestående av: bord, 4 stolar, stolsryggar i rotting, textilklädd sits på stolarna, 3 iläggsskivor, bordets diameter ca 110, iläggsskivornas bredd ca 55, stolarnas sitthöjd ca 45 cm

Rotting på en stol skadad, repor och slitage, omklädda stolssitsar

430162

2016-12-22