Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AUGUST LUNDBERG (1882-1946): Hamnmotiv, signerad, olja på duk, 26,5 x 32 cm
Mindre fläckar
430163
2016-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här