August Lundberg olja på duk

August Lundberg olja på duk
August Lundberg olja på duk
August Lundberg olja på duk
August Lundberg olja på duk

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AUGUST LUNDBERG (1882-1946): Hamnmotiv, signerad, olja på duk, 26,5 x 32 cm

Mindre fläckar

430163

2016-12-22