Helge Frender oljemålning
2016-12-22
430164
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HELGE FRENDER, (1906-1976): Stockholms ström mot Skeppsholmen, signerad Frender, olja på duk, ca 38x46 cm