Helge Frender oljemålning

Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning
Helge Frender oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELGE FRENDER, (1906-1976): Stockholms ström mot Skeppsholmen, signerad Frender, olja på duk, ca 38x46 cm

430164

2016-12-22