Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TAPET, 1700-tal, visar Madonnan med barnet, efter Anton Raphael Mengs, ca 78x60 cm
PROVENIENS: Ermanno Lucinis Samling
430167
2016-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här