Rölakan av Barbro Nilsson

Rölakan av Barbro Nilsson
Rölakan av Barbro Nilsson
Rölakan av Barbro Nilsson
Rölakan av Barbro Nilsson
Rölakan av Barbro Nilsson
Rölakan av Barbro Nilsson

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BARBRO NILSSON, rölakan, signerad BN, ca 167x77 cm

Skador på kanterna

430170

2016-12-26