Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PIETER VERELST, hans krets (holländsk skola, omkring 1700): Kurtiserande par, bär monogram, olja på pannå, 31x25 cm
PROVENIENS: Ermanno Lucini Samling (nr 29)
430171
2016-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här