Pieter Verelst hans krets oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

10 000 SEK

PIETER VERELST, hans krets (holländsk skola, omkring 1700): Kurtiserande par, bär monogram, olja på pannå, 31x25 cm
PROVENIENS: Ermanno Lucini Samling (nr 29)

430171

2016-12-22