Adam Colonia Aeneas oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ADAM COLONIA (Holland, 1634-1685): Aeneas flykt från det brinnande Troja, olja på duk, 37x47,5 cm
PROVENIENS: Ermanno Lucinis Samling (nr 125)

430172

2016-12-22