Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
FILIPPO NAPOLETANO (Italien c.1589-1629): Pastoral vid grotta, olja på duk, ca 49x71 cm
PROVENIS: Ermanno Lucinis Samling (nr 162)
Krackeleringar
430173
2016-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här