Filippo Napoletano oljemålning
Valmis
2016-12-22
430173
| Korkein tarjous | 15 000 SEK |
| Arviointi | 12 000 SEK |
FILIPPO NAPOLETANO (Italien c.1589-1629): Pastoral vid grotta, olja på duk, ca 49x71 cm
PROVENIS: Ermanno Lucinis Samling (nr 162)
Krackeleringar