Filippo Napoletano oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FILIPPO NAPOLETANO (Italien c.1589-1629): Pastoral vid grotta, olja på duk, ca 49x71 cm
PROVENIS: Ermanno Lucinis Samling (nr 162)

Krackeleringar

430173

2016-12-22