Pieter Van de Velde tillskriven oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

8 000 SEK

PIETER VAN DE VELDE (1634-ap.1687) tillskriven, Kustlandskap med fartyg, olja på duk, ca 48x59,5 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS: Ermanno Lucinis Samling (nr 186)

Duk uppfäst på pannå

430174

2016-12-22