Romersk skola oljemålning
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
VIVIANO CODAZZI (1604-1670), hans krets (romersk skola, ca 1680): Palatsmiljöer - ett par, olja på duk, ca 64x95 cm, oramade
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS: Ermanno Lucinis Samling (nr 157)
Varav en dubblerad, färgbortfall, dukskador, retuscher
430175
2016-12-22