Ungersk skola oljemålning
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
UNGERSK SKOLA (omkring 1720): Mansporträtt, olja på duk, ca 73,5x54 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS: Ermanno Lucinis Samling (nr 187)
Dubblerad, ytskador, färgbortfall
430176
2016-12-22