Ungersk skola oljemålning

Ungersk skola oljemålning
Ungersk skola oljemålning
Ungersk skola oljemålning
Ungersk skola oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

UNGERSK SKOLA (omkring 1720): Mansporträtt, olja på duk, ca 73,5x54 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS: Ermanno Lucinis Samling (nr 187)

Dubblerad, ytskador, färgbortfall

430176

2016-12-22