Bertel Bertel-Nordström oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): "Från Skeppsbron-Stockholm", signerad och daterad Bertel Nordström 18, olja på duk, ca 125x102 cm

430182

2016-12-22