Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SMÖRASK med LOCK, porfyr, Karl Johan, 1800-talets första hälft, rund, fasetterad, locket med vridna fasetter och kulformad knopp, höjd 10, diameter 13 cm
Obetydliga nagg
430199
2016-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här