Hörnskåp allmoge

Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-tal, Forsa, Hälsingland, med svängd krönlist, fast hyllplan, målat och marmorerat i blått, höjd ca 134, bredd 117 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

430200

2016-12-22