Willem Key hans art olja på pannå

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WILLEM KEY, hans art (1800-tal på äldre pannå): Mansporträtt, olja på pannå, 55x41,5 cm

Krackeleringar, retuscher

430208

2016-12-22