Saltkar och sked silver emalj Ryssland

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALTKAR, SKED, silver, S:t Petersburg 1908-17, polykrom cloisonnéemalj, stämplad GP kyrilliska bokstäver, diameter 5 cm, höjd 3 cm, vikt ca 39 g

Emaljskador

430213

2016-12-30