Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SALTKAR, SKED, silver, S:t Petersburg 1908-17, polykrom cloisonnéemalj, stämplad GP kyrilliska bokstäver, diameter 5 cm, höjd 3 cm, vikt ca 39 g
Emaljskador
430213
2016-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här