Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
SENAPSKANNA, SKED, sterlingsilver, David Andersen, Oslo 1900-talets början, delvis förgylld, polykrom cloisonnéemalj, cylindrisk, lejonfötter, höjd 7 cm, vikt exkl. glasinsats ca 110 g
430214
2016-12-30