Bordsplateau och fat
2016-12-22
430222
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSPLATEAU, med spegelglas, FAT på fötter, nysilver, 1900-tal, längd 37, diameter 26 cm
Slitage